Wyniki S-Lab Trail Running 2014

Meżczyźni

2014 - Meżczyźni

M-ce Nazwisko Imię Klub Rok.ur. Punkty 05.07.2014 – IV Supermaraton Gór Stołowych – Pasterka (50 km) 17.07.2014 – Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Bieg Siedmiu Szczytów (240 km) – Ziemia Kłodzka. 19.07.2014 – Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Złoty Półmaraton (21 km) – Ziemia Kłodzka. 19.07.2014 - Dolnśląski Festiwal Biegów Górskich - Złoty Maraton (43 km) Ziemia Kłodzka 30.08.204. Letni Bieg Piastów Półmaraton Górski (21 km) Jakuszyce
1. Faron Robert Norafsport /UKS Watra Kamienica 1974 730 300     210 220
2. Łabuziński Sławomir Kraków 1964 626 220   250   156
3. Pogorzelski Krzysztof Nowa Słupia 1979 610 225     215 170
4. Jabłoński Artur Warszawa 1981 540 280     260  
5. Szcześniewski Miłosz Salomon Suunto Team 1989 480 245       235
6. Majer Janusz Topolów 1976 460 166     175 119
7. Haczyk Jarosław Opole 1968 412   260     152
8. Wróbel Łukasz Maraton Leszno 1978 360 155       205
9. Dybek Paweł Salomon Suunto Team 1975 350   350      
10. Puzia Krzysztof Nautica Kraków 1964 328 162     166  
11. Jeżewski Krzysztof Jelenia Góra 1981 325   325      
12. Kurczyk Tomasz Kolonowskie 1978 304 149     155  
13. Pawłowski Lukasz Częstochowa 1979 300   300      
14. Świerc Marcin Salomon Suunto Team 1985 300       300  
15. Nowakowski Marcin Wrocław 1983 284     144   140
16. Bielawa Rafał Wrocław 1973 280   280      
17. Ramonas Andrius Vilnius 1982 280       280  
18. Klich Kamil Olkusz 1978 270   270      
19. Łyjak Błażej Wrocław 1979 261 175       86
20. Mierzejewski Piotr Siedlce 1971 260 260        
21. Dupla Konrad Wrocław 1979 259 122       137
22. Feliński Jarosław Łódź 1963 250   250      
23. HOLLY Piotr Wałbrzych 1983 250         250
24. Grinius Gedeminas Szczecin 1979 245       245  
25. Svoboda Tomas Jesenik 1968 240   240      
26. Hajek Jakub Kromeriz 1970 235   235      
27. Kubik Jarosław Zawiercie 1987 235 235        
28. Napravnik Jan Trutnov   235     235    
29. Wąsowicz Jan Kraków 1973 235       235  
30. Bernacki Eugeniusz Gliwice 1963 230   230      
31. Błachowiak Mariusz Leszno 1972 225   225      
32. Żurawski Damian Zabiegani Częstochowa 1989 225       225  
33. Baran Jarosław Wrocław 1974 223 86     137  
34. Korzański Krystian Jastrzębie Zdrój 1979 220   220      
35. Pawlica Józef Budzów 1991 220       220  
36. Wilk Maciej Bytom 1980 220     220    
37. Łątkowski Maciej Poznań 1971 215   215      
38. Pohl Jan Police N/Metuji 1976 215 215        
39. Budnicki Rafał Warszawa 1985 210 210        
40. Gramacki Paweł Poznań 1984 210 66       144
41. Trzcieliński Roman Warszawa 1953 210   210      
42. Dudzik Robert Mszana Dolna 1984 205       205  
43. Probst Wojciech Hażlach 1985 205 205        
44. Wójtowicz Tomasz Niepołomice 1973 205   205      
45. Żyto Maciej Pruszków 1974 205     205    
46. Banak Jacek Kielce 1972 200       200  
47. Ganc Marcin Pakość 0 200   200      
48. Topolski Marcin BKB Viktoria Brzesko 1976 200 200        
49. Pigłowski Dawid Santocko 1982 196   196      
50. JANKOWSKI Grzegorz Jaczów 1972 195         195
51. Kuczewski Tomasz Mielec 1970 195 195        
52. Swoboda Marek Wałbrzych 1964 195       195  
53. Wcisło Adam Iskra Jaszkowa Dolna 1973 195     195    
54. Kielar Adam Wrocław 1982 192   192      
55. Rowszar Ryszard Bystrzyca Kłodzka 1975 190       190  
56. Wróbel Damian Wrocław 1989 190 56       134
57. Złotowski Michał Nysa 1984 190 190        
58. Eibl Andrzej Chocianów 1972 188   188      
59. GRACZYK Zbigniew Sulechów 1978 185         185
60. Grudzień Kamil Lublin 1979 185 185        
61. Kobryń Dominik Katowice 1976 185       185  
62. Tekieli Jerzy Bystrzyca Kłodzka 1979 185     185    
63. Jaraszek Sanjaya Nysa 1959 184   184      
64. Gorczyca Bartosz Icebug Team 1991 180 180        
65. Murawski Piotr Leszno 1973 180   180      
66. Sedlak Pavel Czechy 1971 180       180  
67. Sulima Grzegorz Strzegom 1967 180 28     98 54
68. Granat Zbigniew Warszawa 1959 176   176      
69. Alchimowicz Marek Złoty Stok 1981 175     175    
70. BIENIEK Tomek Marciszów 1964 175         175
71. Rzeszótko Leszek Bielsko-Biała 1963 172   172      
72. Cesnavicius Arturas Litwa 1974 170       170  
73. Dąbek Kamil Lądek Zdrój 1995 170     170    
74. Zdanowski ukasz Siedlce 1990 170 170        
75. Rykała Wojciech Myślenice 1977 168   168      
76. ANTCZAK Adrian Bogatynia 1976 165         165
77. Skrok Dariusz Namysłów 1973 165     165    
78. Michalski Ryszard Warszawa 1980 164   164      
79. Strapek Jan Vidnava 1971 162       162  
80. KURIATA Robert Złotoryja 1966 160         160
81. Majewski Piotr Karczyn 1975 160     160    
82. Olek Marcin Siedlce 1975 158 158        
83. Sobol Tomasz Katowice 1976 158       158  
84. Bakalarz Emil Gubin 1989 156     156    
85. Jasiński Piotr Bełchatów 1985 152       152  
86. Jenista Daniel Nachod   152     152    
87. Socha Artur Wałbrzych 1989 152 152        
88. Samborski Paweł Poznań 1984 149       149  
89. Dziedzic Wadim Wrocław 1979 148     148    
90. ZAJĄC Grzegorz Wałbrzych 1969 148         148
91. Burzyński Mirosław Kraków 1974 146       146  
92. Szygenda Maciej Września 1979 146 146        
93. Pernej Kamil KB Faurecia Wałbrzych 1984 143 143        
94. Słociak Rafał Ozimek 1990 143       143  
95. Górczyński Paweł STR Poznań 1981 140 140        
96. Ostapski Kamil     140       140  
97. Zawadzki Stanisław Szczytna 1962 140     140    
98. Boczek Leszek Wrocław 1985 137     137    
99. Wieczorek Damian Katowice 1971 137 137        
100. Gaweł Bogdan Oświęcim 1956 136 92       44
101. Dybalski Mariusz Bełchatów 1983 134       134  
102. Gerowski Maciej Gostyń 1975 134     134    
103. Giełda Jędrzej Legnica 1983 134 134        
104. Dubowiecki Witold Wrocław 1971 131     131    
105. JUDA Witold Jelenia 1974 131         131
106. Maj Piotr Warszawa 1977 131 131        
107. Wyrozębski ukasz Police 1982 131       131  
108. Gramacki Szymon Poznań 1992 129 80       49
109. Gwizdalski Przemysław Oława 1979 128     128    
110. Lewicki Piotr Iskra Jaszkowa Dolna 1974 128       128  
111. POLAŃSKI Mariusz Złotoryja 1975 128         128
112. Rzepka Remigiusz CLEAREX Chorzów 1972 128 128        
113. Pękala Krzysztof Częstochowa 1980 125     125    
114. Szechlecki Krzysztof Sosnowiec 1975 125 125        
115. Szpak Damian Tychy 1961 125       125  
116. TERTEL Tomasz Olszyna 1972 125         125
117. KRYMSKI Tomasz Jaroszów 1979 122         122
118. Osojca Cezary Pulawy 1982 122       122  
119. Rzeczkowski Aleksander Namysłów 1974 122     122    
120. Bokła Piotr Borzygniew 1988 119 119        
121. Marszałek Sławomir Szreniawa 1975 119       119  
122. Talowski Sebastian Tenczynek 1988 119     119    
123. KUCZYŃSKI Rafał Lubin 1979 116         116
124. Masluszczak Mateusz Oława 1985 116       116  
125. Rosiński Piotr Wejherowo 1963 116     116    
126. Ryłko Krzysztof Zadyszka Oświęcim 1973 116 116        
127. Kardamovicius Mindaugas Vilnius 1989 113       113  
128. Kobierski Piotr Warszawa 1977 113 113        
129. KUŹNIAR Paweł Jelenia Góra 1981 113         113
130. Ozdowski Paweł Krosnowice 1985 113     113    
131. Borkowski Aleksander Swinoujscie 1956 110       110  
132. CHUDZIKIEWICZ Tomasz Wojcieszów 1976 110         110
133. Kaproń Sebastian Suchy Las 1974 110 110        
134. Majewicz Filip Poznań   110     110    
135. Giczewski Krzysztof Warszawa 1978 108       108  
136. Piekielny Mariusz Czastary 1982 108 108        
137. Łężniak Aleksander Sobótka 1989 107     107    
138. PAWLACZEK Michał Trzebnica 1969 107         107
139. Ilków Marcin Głuszyca 1977 106       106  
140. Michalski Robert Wołomin 1982 106 106        
141. Dziedzic Krystian Wrocław 1982 104     104    
142. GALIK Zbyszek Szklarska Poręba 1972 104         104
143. Grund Marek maratonypolskie.pl Strzebiń 1989 104 104        
144. Kuźniak Marcin Warszawa 1976 104       104  
145. Janiec Robert Czeladź 1974 102 102        
146. Lenarcik Przemysław Słubice 1987 102       102  
147. KOMENDACKI Dominik Głogów 1978 101         101
148. Matuszczyk Marek Rybnik 1979 101     101    
149. Chmielewski ukasz Wrocław 1983 100 100        
150. Szczepański Jakub Kraków 1972 100       100  
151. FELON Michał Gdynia 1977 98         98
152. ukaszczykiewicz Tomasz Kędzierzyn-Koźle 1972 98     98    
153. Skowroński Janusz Oleśnica 1976 98 98        
154. Turlej Dariusz Warszawa 1957 96       96  
155. Wojtyś Piotr KB Maniac Poznań 1972 96 96        
156. Krzyżak Edward Wrocław 1971 95     95    
157. KUJAWA Dariusz Kalisz 1953 95         95
158. Leszczyński Paweł Warszawa 1960 94       94  
159. Sawicz Robert ary 1974 94 94        
160. Mazurek Tomasz Warszawa 1971 92     92    
161. Mędrala Jakub Brzeg 1983 92       92  
162. TOMCZYK Rafał Wrocław 1983 92         92
163. Hewelt Maciej Gdańsk 1990 90 90        
164. Truszkowski Damian Warszawa 1987 90       90  
165. Gruszka Dariusz Niepołomice 1976 89     89    
166. PALIŃSKI Piotr Szklarska Poręba   89         89
167. Pastucha Marek Cross Krapkowice 1960 88 88        
168. Słowiński Grzegorz Wrocław 1984 88       88  
169. Apostoł Paweł Kraków 1986 86       86  
170. Biernacki Grzegorz Wrocław 1984 86     86    
171. Czerski Krzysztof Poznań 1981 84 84        
172. Filipczak Dariusz Strzelce Opolskie 1968 84       84  
173. INDYK Rafał Wrocław 1992 84         84
174. Książkiewicz Bartłomiej Bytom 1982 84     84    
175. BOROWY Sławomir Dąbrowa Górnicza 1983 82         82
176. Imielski Tomasz Wrocław 1978 82     82    
177. Skalski Bartosz Warszawa 1972 82 82        
178. Tarczyński Grzegorz Pęgów 1974 82       82  
179. Bąkowski Piotr Gniezno 1983 80       80  
180. Guzik Piotr Wrocław 1983 80     80    
181. WINIARCZYK Krzysztof wiebodzice 1982 80         80
182. Atanasow-Ancew Dawid Watacha Nowy Targ 1971 78 78        
183. BASTA Krystian Jelenia Góra 1980 78         78
184. Pierzchała Przemysław Pabianice 1985 78     78    
185. Wojtkowski Ireneusz Warszawa 1961 78       78  
186. Bułacz Romuald Kiełczów 1975 76       76  
187. Kisiała Filip Skoczów 1979 76     76    
188. Kulczewski ukasz Wrocław 1980 76 76        
189. MICHAŁKIEWICZ Wojciech Wrocław 1968 76         76
190. Binkowski Waldemar Maraton Leszno 1963 74 74        
191. HORBOWY Sławomir Lubsza 1963 74         74
192. Prokopiuk Jarosław Gdynia 1966 74       74  
193. Wojtyla Daniel Ząbkowice Śl. 1979 74     74    
194. Kotysz Waldemar Bieg Opolski 1964 72 72        
195. Krawczyk Zdzisław Wrocław 1984 72     72    
196. KRUPCZYŃSKI Michał Szczecin 1993 72         72
197. Niezgódka Tomasz   1970 72       72  
198. MANTHAJ Jarosław Jelenia Góra 1960 70         70
199. Markowski Igor Polanica Zdrój 1990 70     70    
200. Skrobała Dariusz Bolechowo 1979 70       70  
201. Szymański Arkadiusz Radom 1977 70 70        
202. Andrzejewski Jacek Poznań 1955 68     68    
203. Gawrysiak Mariusz Bydgoszcz 1964 68       68  
204. LATUS ukasz Wysoka 1985 68         68
205. Paprocki Krzysztof Polkowice 1973 68 68        
206. Furtak Krzysztof Lubin 1962 66       66  
207. KOWALCZYK ukasz Bardo 1982 66         66
208. Wencel Robert Kędzierzyn-Koźle 1971 66     66    
209. Klimczak Adam WKB Piast Wrocław 1988 64 64        
210. Lewandowicz Michał Nysa 1984 64     64    
211. Lewicki Filip Jelcz-Laskowice 1979 64       64  
212. OLSZOWSKI Władysław Międzybrodzie 1967 64         64
213. Dreszer Paweł Chmielowice 1985 63       34 29
214. Borejszo Karol ary 1990 62     62    
215. Kita Michał Wrocław 1975 62 62        
216. Kołodziej Tomasz Nysa 1977 62       62  
217. KORPECKI Krzysztof Wojcieszów 1982 62         62
218. DUDA Bartosz Szczecin 1977 60         60
219. Smolis Ivo Opole 1988 60     60    
220. Szczepaniak Waldemar Poznań 1973 60 60        
221. Więckiewicz Mirosław Nysa 1977 60       60  
222. Gałka Stanisław Lądek Zdrój 1986 58     58    
223. Hermanowicz Marek Dobrzeń Wielki 1986 58 58        
224. Kowalik Andrzej Opole 1979 58       58  
225. SPYCHALSKI Krzysztof Legnica 1980 58         58
226. Musiał Radosław Wrocław 1979 56     56    
227. RACZKO Tomasz Bolesławiec 1985 56         56
228. Wiszniewski Wojciech Strzelce Opolskie 1978 56       56  
229. Durmaj Bartłomiej Wrocław 1984 54       54  
230. Nowacki Piotr więtochłowice 1979 54 54        
231. Woźnica Andrzej Wilczyce 1970 54     54    
232. KANIA Tomasz Wrocław 1979 52         52
233. Kokoszka Mateusz Nysa 1987 52       52  
234. Maślany Dominik Gostynin 1979 52 52        
235. Wijas Marcin Strzegom 1985 52     52    
236. MICZKE Marcin roda 1970 50         50
237. Polak Szymon Koszalin 1974 50       50  
238. Sajewski Przemysław Białystok 1975 50 50        
239. Zawiślak Piotr Wrocław 1982 50     50    
240. Czerwiński Grzegorz Wrocław 1981 49     49    
241. Gorbenko Rafał Bystrzyca Kłodzka 1991 48     48    
242. Grubiak Wojciech Nysa 1975 48       48  
243. LATOS Sławomir Wrocław 1975 48         48
244. Perkowski Piotr Kampinos 1979 48 48        
245. Boczula Krzysztof Bielawa   47     47    
246. FIRLET Daniel Bogatynia 1975 47         47
247. Bartus Bartosz Gdynia 1979 46       46  
248. BOGDAŁ Marek Bogatynia 1971 46         46
249. Gałosz ukasz Zabrze 1992 46 46        
250. Janecki Przemysław Warszawa 1980 46     46    
251. Bartłomiej Jarosław Kudowa Zdrój 1983 45     45    
252. Ruta Paweł Wrocław 1975 45 10       35
253. TOKARCZYK Marek Świdnica 1962 45         45
254. Komorowski Adam Warszawa 1969 44     44    
255. Szczurek Daniel Kraków 1979 44 44        
256. Wiśniewski Lucjan Ziębice 1970 44       44  
257. BARAŃSKI Piotr Poznań 1968 43         43
258. Rozbicki Grzegorz Kalisz Pomorski 1983 43     43    
259. Błędowski Jakub Wola Rębkowska 1973 42 42        
260. Czarnecki Bartosz Warszawa 1987 42       42  
261. SWIERK Seweryn Janowice 1979 42         42
262. Witkowski Marcin Krapkowice 1986 42     42    
263. Ochman Paweł więtochłowice 1986 41     41    
264. SALACH Radosław Lubsko 1972 41         41
265. Marianowski Krzysztof Kwidzyn 1975 40     40    
266. Okrój Zbigniew Gliwice 1973 40       40  
267. STRZYGOCKI Maciej ary 1975 40         40
268. Zieniewicz Wojciech Wrocław 1975 40 40        
269. Kulawiak Norbert Kłodzko 1975 39     39    
270. ZAKRZEWSKI Aleksander Zgorzelec 1970 39         39
271. Czajkowski Adam Warszawa 1973 38     38    
272. Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 1983 38 38        
273. MICHALIK Tomasz Wrocław 1964 38         38
274. Szewczyk Rafał Poznań 1985 38       38  
275. Kozłowski Marcin Gdańsk 1977 37     37    
276. MALESZKA Wojciech Wrocław 1980 37         37
277. Łuczkiewicz Jarosław TS Regle Szklarska Poręba 1972 36 36        
278. Markowski ukasz Polanica Zdrój 1983 36     36    
279. MICHALIK Jarosław Szklarska Poręba 1977 36         36
280. Ramm Aleksander Warszawa 1981 36       36  
281. Kowalczyk Michał Warszawa 1978 35     35    
282. KWIATUSZEWSKI Piotr Jelenia Góra 1959 34         34
283. Łażewski Marcin Gorzów Wlkp. 1973 34 34        
284. Ujwary Maciej Kłodzko 1987 34     34    
285. GAJOWSKI Maciej Kowary 1978 33         33
286. Kowal Tomasz Zduny 1987 33     33    
287. Kosatko Janusz Bemowo Piskie 1977 32 32        
288. Kruczkiewicz Mateusz Wrocław 1979 32       32  
289. Lewtak Jerzy Biała Podlaska 1983 32     32    
290. MEISSNER Tomasz rem 1985 32         32
291. Grzegorczyk Mariusz Wrocław 1983 31     31    
292. REGEŃCZUK Sebastian Wrocław 1996 31         31
293. Barański Rafał Opole 1971 30     30    
294. CZECHOROWSKI Ryszard Szklarska Poręba 1972 30         30
295. Pękała Michał Kobiór 1990 30 30        
296. Wardyński Jarosław Podbrzezie Dolne 1971 30       30  
297. Kopyczak Michał Siemianowice Śląskie 1985 29     29    
298. Droździk Paweł Nysa   28       28  
299. PLEŚNIARSKI Zbigniew Karpacz 1959 28         28
300. Tomkowicz Rafał Wrocław 1978 28     28    
301. ADAMIN Artur Wałbrzych 1968 27         27
302. Łakomiak Robert Łódź 1972 27     27    
303. Chomiuk Robert Koszalin 1980 26     26    
304. Kordziński Kazimierz RMD Montrail Team 1958 26       26  
305. MAZUREK Artur Czarny 1970 26         26
306. Schulz Krzysztof Poznań 1983 26 26        
307. PAUL Marek Jelenia Góra 1976 25         25
308. Zawisza Robert Wrocław 1977 25     25    
309. BŁASZCZYK Rafał Wrocław 1964 24         24
310. Borzystowski Patryk Nowa Sól 1984 24       24  
311. Krzycki Rafał Warszawa 1977 24 24        
312. Wietrzny Mikołaj Poznań 1983 24     24    
313. KOZŁOWSKI Wojciech Zielona Góra 1968 23         23
314. Wojrach Marcin Stronie Śląskie 1986 23     23    
315. Balicki Jakub Lódź 1973 22     22    
316. Chodorowski Rafał Gąbin 1978 22       22  
317. Molik Jakub STR Poznań 1989 22 22        
318. TERTEL Rafał Bolesławiec 1975 22         22
319. STACHOWSKI Mirosław ary 1964 21         21
320. Urban Mieczysław Rawicz 1952 21     21    
321. Korczak Konrad Lublin 1981 20       20  
322. KRAJEWSKI Marek Legnica 1977 20         20
323. Marchewka Daniel Lubin 1979 20 20        
324. Sieczko Michał Wrocław 1985 20     20    
325. Duduś Marek KB Maniac Poznań 1971 19 19        
326. GŁOGOWSKI Mirosław Siedlęcin 1960 19         19
327. Migodzinski Wojciech Legnica 1972 19       19  
328. Szczeciak Maciej Wrocław 1979 19     19    
329. Ciuchera Maciej Wałbrzych 1980 18     18    
330. Dzięgiel Przemysław KB Maniac Poznań 1982 18 18        
331. Knapik Piotr Wrocław 1973 18       18  
332. WAJDA Robert Opole 1976 18         18
333. Bem Piotr Wrocław 1978 17     17    
334. Kowalski Adam Warszawa 1986 17       17  
335. KUSTOSZ Wojciech Bogatynia 1975 17         17
336. Lipiec Piotr Skarżysko-Kamienna 1974 17 17        
337. Majka Roman Nowa Ruda 1979 16       16  
338. Pogorzelski Jacek Warszawa 1973 16     16    
339. Przeginalski Marcin KB Lupus Oleśnica 1987 16 16        
340. ZIEMSKI Jarosław Skórzewo 1963 16         16
341. Bazan Mariusz Polanica Zdrój 1978 15 15        
342. GABRYSZAK Adrian Poznań 1980 15         15
343. Morga Cezary Warszawa 1981 15     15    
344. Pleśniar Paweł Biecz 1967 15       15  
345. Gogojewicz Arkadiusz Kłodzko 1977 14       14  
346. Lubiński Mikołaj Czapury 1983 14     14    
347. Stefański Krystian Olsztyn 1984 14 14        
348. ZEIDLER Krzysztof Gniezno 1957 14         14
349. Dorosz Marek KB Maniac Poznań 1968 13 13        
350. GRZEŚKIEWICZ Ziemowit Lubin 1974 13         13
351. Lenartowicz Dariusz Lądek Zdrój 1969 13       13  
352. Madaj Paweł Skórzewo 1977 13     13    
353. Jachymek Bartłomiej Pasterka Camp 1975 12 12        
354. Miara Bartosz Boleścin 1977 12     12    
355. Sikorski Mateusz Kraków 1982 12       12  
356. WALCZAK Marcin Warszawa 1964 12         12
357. Budkowski Tomasz Wrocław 1975 11       11  
358. BUNIKOWSKI Michał Jelenia Góra 1983 11         11
359. Patyra Łukasz Wrocław 1983 11     11    
360. Podwika Damian Wrocław 1975 11 11        
361. HERZBERG Marek Jelenia Góra 1967 10         10
362. Kozłowski Marian Ozimek 1955 10     10    
363. Szpyrka Mariusz Poznań 1975 10       10  
364. Anciukevicius Paulius Vilnius 1982 9       9  
365. Stramek Łukasz Toruń 1984 9     9    
366. Strzelczyk Paweł KB Faurecia Wałbrzych 1976 9 9        
367. TARASEWICZ Piotr Zielona Góra   9         9
368. Bomba Robert Będzin 1978 8     8    
369. Kwinta Maciej Wrocław 1972 8       8  
370. TOMASIK Andrzej Zielona Góra 1969 8         8
371. Wojtczak Piotr Kalisz 1958 8 8        
372. Kowalczyk Marcin Warszawa 1957 7     7    
373. Kulesza Artur Dębowiec 1963 7 7        
374. Michalak Piotr Kościan 1975 7       7  
375. STAWARZ Paweł Oleśnica 1969 7         7
376. HUMEN Tomasz Bogatynia 1970 6         6
377. Kruzel Rafał Legnica 1971 6     6    
378. Młodożeniec Mirosław Sobótka 1980 6       6  
379. Witos Mateusz Białystok 1986 6 6        
380. Antecki Jacek 1979 5 5        
381. OSTASZEWSKI Arkadiusz Lubin 1973 5         5
382. Szewczyk Artur Ciepielów 1972 5       5  
383. BURMAS Dariusz Bolesławiec 1970 4         4
384. Jachym Marcin Libertów 1970 4 4        
385. Nizioł Marian Piaseczno 1957 4       4  
386. DYDYCZ Tomasz Komorów 1983 3         3
387. Fijałkowski Waldemar Trzebnica 1978 3       3  
388. Skraburski Piotr Gdańsk 1975 3 3        
389. Kęsicki Andrzej Kraków 1967 2 2        
390. SZCZOTKA Paweł Bogatynia 1975 2         2
391. Zawiski Tomasz Wrocław 1978 2       2  
392. Sierzputowski Grzegorz Warszawa 1976 1       1  
393. SZARAFIN Sławomir Wałbrzych 1965 1         1
394. Ulbrich Paweł Chorzów 1982 1 1        


Kobiety

2014 - Kobiety

M-ce Nazwisko Imię Klub Rok.ur. Punkty 05.07.2014 – IV Supermaraton Gór Stołowych – Pasterka (50 km) 17.07.2014 – Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Bieg Siedmiu Szczytów (240 km) – Ziemia Kłodzka. 19.07.2014 – Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich – Złoty Półmaraton (21 km) – Ziemia Kłodzka. 19.07.2014 - Dolnśląski Festiwal Biegów Górskich - Złoty Maraton (43 km) Ziemia Kłodzka 30.08.204. Letni Bieg Piastów Półmaraton Górski (21 km) Jakuszyce
1. MAJER Ewa Norafsport Dobczyce 1982 830 300     300 230
2. TOMASIAK Natalia Kraków 1986 595 135   250   210
3. ŁYJAK Olga Warszawa 1980 540 270     270  
4. MALIK Agnieszka Ząbkowice Śląskie 1977 385 155     155 75
5. FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka Wrocław 1979 355 95   175   85
6. PACHURA Kinga Ceneria.pl 1976 350 145     180 25
7. DETTLAFF Patrycja Wilcza Góra 1983 320 160     160  
8. JACHOWICZ Malwina Wrocław 1983 270 125   145    
9. GRZEBISZ Natalia Siedlce 1988 250         250
10. CZAK Magdalena Salomon Suunto Team 1978 240       240  
11. PIATROUSKAYA Viyaleta UNTS Warszawa 1991 240 240        
12. KUMASZKA Anna Wrocław 1984 230     230    
13. MATUŁA Ewelina Brzoza 1992 220       220  
14. BOGDAŁ aneta Wrocław 1980 220 220        
15. NIEKRAŚ Lidia Kłodzko 1979 210     210    
16. PŁOŃSKA Anna Wrocław 1988 200       200  
17. KAROLAK Anna Słupsk 1985 200 200        
18. ANDRZEJCZUK Marzena Wrocław 1978 190         190
19. KALINOWSKA - MIKOŁAJCZUK Marta Poznań 1989 190     190    
20. MIELOCH Tamara Podkowa Leśna 1977 180 180        
21. JANIK Paulina Jelenia Góra 1985 175         175
22. MOSZCZYŃSKA Agata Praga 1981 160         160
23. MIETANA Jadwiga Nysa 1979 160     160    
24. URBAŃSKA Katarzyna Opole 1981 145       145  
25. MIZERA Marzena Jelenia Góra 1973 145         145
26. PIOTROWSKA Ania Poznań 1980 140 15     125  
27. HRYNOWIECKA Aleksandra Złoty Stok 1985 135       135  
28. KOLANKO Sylwia Nysa 1984 130     130    
29. LICZNER Joanna Wrocław 1969 130         130
30. FAL Małgorzata Wrocław 1982 120     120    
31. MADEROVA Michaela Liberec 1980 120         120
32. Cesnaviciene Renata Vilnius 1977 115       115  
33. JÓZEFIAK Katarzyna Gdańsk 1984 115 115        
34. HOFMAN Ewa Jelenia Góra 1976 110         110
35. KAJZER - WIETRZNY Marta Poznań 1984 110     110    
36. WACHOWSKA Katarzyna Poznań 1986 105       105  
37. SZPARAGA Dorota Pasterka Camp 1973 105 105        
38. HACZYK Natalia Opole 1973 100         100
39. PLEWA Katarzyna Stronie Śląski 1984 100     100    
40. RZESZÓTKO Marzena Bielsko-Biała 1965 95       95  
41. KOSTECZKA Paulina Poznań 1980 95     95    
42. SAREŁO Magdalena Bogatynia 1985 95         95
43. Morawska-Baykowska audmił Pabianice 1978 90     90    
44. WALUS Barbara Lubawka 1978 90         90
45. PAŹDZIERNIAK Agnieszka Nowa Ruda 1975 85       85  
46. FRĄCZYK Katarzyna Mysiadło   85     85    
47. WITCZAK Jolanta Lusowo 1966 85 85        
48. MENDAK Magdalena Jelenia Góra 1977 80       80  
49. OWICKA Magdalena Pro-Run Wrocław 1985 80 80        
50. POMARAŃSKA Justyna Karpacz 1986 80         80
51. WILKOWSKA Justyna Kraków 1989 80     80    
52. SZULC- ŁĄTKOWSKA Urszula Poznań 1978 75       75  
53. LEŚNIEWSKA Aleksandra Wrocław 1984 75     75    
54. SOCHACKA Elwira Warszawa 1981 75 75        
55. Noreike Dovile Vilnius 1984 70       70  
56. DZIOPA-KAN Anna agań 1976 70         70
57. MAZUR Agnieszka Oława 1987 70     70    
58. RUMIŃSKA-PIETRZYK Joanna Kraków 1974 70 70        
59. MORAWSKA Anna Warszawa 1953 65       65  
60. JABŁOŃSKA Monika Poznań 1973 65 65        
61. PALIŃSKA Aneta Szklarska Poręba 1975 65         65
62. PIECUCH Karolina Przeworsk 1985 65     65    
63. PĘDZIK Renata Nysa 1970 60       60  
64. MATYSEK Agnieszka Pawłów 1978 60 60        
65. RUTA Karolina Zakrzewo 1982 60         60
66. Vlková Gabriela Frýdek-Místek - Místek 1973 60     60    
67. WARDAK Ewa Pruszków 1976 55       55  
68. CHRZAN Ewa Wrocław 1981 55     55    
69. FILIPEK Urszula Wrocław 1994 55         55
70. KOSSAKOWSKA Katarzyna Warszawa 1974 55 55        
71. CHOMIUK Daria Koszalin 1981 50       50  
72. BRONCEL Anna Studzienice 1951 50     50    
73. FILIPOWICZ Barbara Sobin 1980 50         50
74. SŁAWSKA Anna Czechowice Dziedzice 1980 50 50        
75. EBRAKOWSKA Katarzyna Trzebowisko 1974 45       45  
76. ARASIMOWICZ Anna Ryn 1982 45 45        
77. KOZIARA-SUSZKO Dagmara Wrocław 1974 45         45
78. MACHNIK-BRONCEL Joanna Tychy 1974 45     45    
79. FILIPIAK Katarzyna Mosina 1984 40       40  
80. CHOMICZ-SZABŁOWSKA Anna Kowary 1979 40         40
81. CZAPIK Anna Wrocław 1983 40     40    
82. TARCZYŃSKA Malina Warszawa 1975 40 40        
83. OHLA Justyna Poznań 1979 35       35  
84. BARAŃSKA Małgorzata Opole 1970 35     35    
85. MIŁOWSKA Marzena Warszawa 1978 35 35        
86. TRZĘSICKA Irena Krzeptów 1970 35         35
87. DURLIK Marzanna Strzegom 1965 30     30    
88. PIETRUSZCZAK Agnieszka Tomaszów Maz. 1970 30         30
89. PILARSKA Magdalena STR Poznań 1982 30 30        
90. MIERZEJEWSKA Patrycja Wrocław 1984 25     25    
91. MŁODECKA Sylwia Spartanie Dzieciom 1973 25 25        
92. CHWARŚCIANEK Dagna Czarnków 1987 20 20        
93. FILAK Liliana Wrocław 1987 20         20
94. STĘCHŁA Katarzyna rawina 1990 20     20    
95. JEDNORÓG Joanna Długołęka 1978 15         15
96. SIERADZKA Renata widnica 1972 15     15    
97. KĘCIK Bogumiła STR Poznań 1983 10 10        
98. KUCZAKOWSKA Joanna Legnica 1983 10     10    
99. WILGOCKA-ŚLĘZAK Dorota Rybna 1970 10         10
100. Vaverkova Daniela Vidnava 1974 5     5    
101. WANŻEWICZ-UZNAŃSKA Agnieszka Duszniki Zdrój 1979 5         5


Punktacja – mężczyźni

Punktacja Meżczyźni 2014

miejsce Złoty Półmaraton Letni Półmaraton Piastów Supermaraton Gór Stłowych Złoty Maraton Bieg 7 Szczytów
1. 250 300 350
2. 235 280 325
3. 220 260 300
4. 205 245 280
5. 195 235 270
6. 185 225 260
7. 175 220 250
8. 170 215 240
9. 165 210 235
10. 160 205 230
11. 156 200 225
12. 152 195 220
13. 148 190 215
14. 144 185 210
15. 140 180 205
16. 137 175 200
17. 134 170 196
18. 131 166 192
19. 128 162 188
20. 125 158 184
21. 122 155 180
22. 119 152 176
23. 116 149 172
24. 113 146 168
25. 110 143 164
26. 107 140 160
27. 104 137 157
28. 101 134 154
29. 98 131 151
30. 95 128 148
31. 92 125 145
32. 89 122 142
33. 86 119 139
34. 84 116 136
35. 82 113 133
36. 80 110 130
37. 78 108 127
38. 76 106 124
39. 74 104 121
40. 72 102 118
41. 70 100 115
42. 68 98 112
43. 66 96 109
44. 64 94 106
45. 62 92 103
46. 60 90 100
47. 58 88 98
48. 56 86 96
49. 54 84 94
50. 52 82 92
51. 50 80 90
52. 49 78 88
53. 48 76 86
54. 47 74 84
55. 46 72 82
56. 45 70 80
57. 44 68 78
58. 43 66 76
59. 42 64 74
60. 41 62 72
61. 40 60 70
62. 39 58 68
63. 38 56 66
64. 37 54 64
65. 36 52 62
66. 35 50 60
67. 34 48 58
68. 33 46 56
69. 32 44 54
70. 31 42 52
71. 30 40 50
72. 29 38 48
73. 28 36 46
74. 27 34 44
75. 26 32 42
76. 25 30 40
77. 24 28 38
78. 23 26 36
79. 22 24 34
80. 21 22 32
81. 20 20 30
82. 19 19 28
83. 18 18 26
84. 17 17 24
85. 16 16 22
86. 15 15 20
87. 14 14 18
88. 13 13 16
89. 12 12 14
90. 11 11 12
91. 10 10 10
92. 9 9 9
93. 8 8 8
94. 7 7 7
95. 6 6 6
96. 5 5 5
97. 4 4 4
98. 3 3 3
99. 2 2 2
100. 1 1 1
  7138 9366 10840


Punktacja – kobiety

Punktacja Kobiety 2014

miejsce Złoty Półmaraton Letni Półmaraton Piastów Supermaraton Gór Stłowych Złoty Maraton Bieg 7 Szczytów
1. 250 300 350
2. 230 270 310
3. 210 240 270
4. 190 220 230
5. 175 200 210
6. 160 180 190
7. 145 160 175
8. 130 155 160
9. 120 145 150
10. 110 135 140
11. 100 125 130
12. 95 115 120
13. 90 105 110
14. 85 95 100
15. 80 85 90
16. 75 80 85
17. 70 75 80
18. 65 70 75
19. 60 65 70
20. 55 60 65
21. 50 55 60
22. 45 50 55
23. 40 45 50
24. 35 40 45
25. 30 35 40
26. 25 30 35
27. 20 25 30
28. 15 20 25
29. 10 15 20
30. 5 10 15
  2770 3205 3485